Narozeninový set princezna stříbrná 3-6 měs set 3dílný

Narozeninový set princezna stříbrná (1)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (1)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (2)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (3)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (4)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (5)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (6)
  • Narozeninový set princezna stříbrná (7)
Novinka

Narozeninový set pro holčičku – skvěle se hodí na narozeninovou oslavu, focení, jako dárek pro maličkou oslavenkyni nebo jen tak na parádu :)   Bodýčko je s šitou látkovou aplikací číslovky a stříbrné korunky, vyrobené ze… Více informací

 Do týdne
640
ks
Výrobce:
Marela
Záruka:
2 roky

Narozeninový set pro holčičku – skvěle se hodí na narozeninovou oslavu, focení, jako dárek pro maličkou oslavenkyni nebo jen tak na parádu :)

 

Bodýčko je s šitou látkovou aplikací číslovky a stříbrné korunky, vyrobené ze 100% kvalitní atestované bavlny. Lze vyrobit i body s dlouhým rukávem nebo mimitričko. Na body lze doplnit i jméno - připište prosím do poznámky v objednávce

 

Sukýnka z kvalitního bavlněného plátna, v pase na gumu (uvnitř ve švu je otvor, takže je možné gumu regulovat podle potřeby) sukýnka je bohatě řasená. Sladěná s body a čelenkou.

 

Čelenka je pružná doplněná kvalitními stuhami. Do objednávky prosím připište obvod hlavičky.

 

Vše je vyrobeno pečlivě, z kvalitních materiálů a s láskou :)

 

Ve výběru při objednání:

2dílný set je: body a sukně

3dílný set je: body, sukně i čelenka

 

Sukni i čelenku lze vyrobit přímo na míru. Stačí připsat do objednávky rozměry – u sukýnky přes bříško a délku. U čelenky obvod hlavičky v místě kde bude holčička čelenku nosit.

Lze upravit i barevnou kombinaci u celého setu podle vašeho přání. (barevnost aplikace, sukýnky i kombinace stuh na čelence). Pokud si přejete set jakkoli upravit na přání, případně vyrobit k setu i rodinná trička prosím o info mailem: info@marela.cz

 

Sety vyrábím podle objednávek, doba dodání je týden (občas se může i protáhnout na 14dnů) vždy budete o dodací lhůtě informováni při potvrzení objednávky. Pokud to jde, snažím se časově vyjít vstříc.

 

Ve velikostech:

3-6měs

6-9měs

9-12měs

12-18měs

Rozměry jednotlivých velikostí jsou ve fotogalerii nebo zde.

Narozeninový set princezna stříbrná (2) Narozeninový set princezna stříbrná (3) Narozeninový set princezna stříbrná (4) Narozeninový set princezna stříbrná (5) Narozeninový set princezna stříbrná (6) Narozeninový set princezna stříbrná (7)